راز زیبایی ملکه کلئوپاترا زیباترین زنان مصر

 زیبایی تاحد زیادی به مواد طبیعی بستگی دارد و این گفته با مطالعه راز زیبایی ملکه مصر و روش های مخصوص کلئوپاترا برای جوان ماندن ثابت شده است ، ملکه ی قدرتمند مصر باستان که در زیبایی و تناسب اندام شهرت خاصی داشت که هر 9 راز او را در ادامه این بخش نمناک خواهید خواند. واقعیت این است که خانم ها نمی توانند هر دقیقه به داروخانه مراجعه کرده وآخرین محصول زیبایی را تهیه کنند ، دانش مواد طبیعی ، محلول ها ، و چگونگی عملکردآن نسل به نسل منتقل شده است که در بین آنها رازهای جوانسازی و زیبایی پوست و مو مشتاقان بیشتری دارد.

آلوورا راز زیبایی زنان و ملکه مصر باستان

آلوورا به عنوان درمان طبیعی برای سوزاندن چربی ها شناخته شده است و البته کاربردهای دیگری مثل مرطوب کردن ،درخشندگی پوست و مو داردهم چنین خوردن آلوورا هضم رابهبود می بخشد ، گیاهی که ملکه زیبای مصر برای جوانسازی پوست و تناسب اندام از ان بسیار استفاده می کرده.

نمک دریا و راز زیبایی ملکه مشهور مصر

نمک دریا از دریاچه نمک در درمان و زیبایی معجزه می کند ، این نمک درجوان سازی پوست و درمان اگزما موثراست .

راز زیبایی ملکه  مصر و روغن نارگیل برای مو

مصری های باستان وقتی هیچ گونه ژلی دردسترس نداشتند ازروغن نارگیل برای سلامت و حالت دادن مو استفاده می کردند ،هم چنین زنان مصری باستان از روغن بادام برای جوان سازی ،رطوبت پوست استفاده می کردند.
 

راز زیبایی زنان مصر با ماسک صورت شنبلیله و خمیری برای بزرگ کردن سینه با شنبلیله

برای نرمی وسلامت پوست خانم های مصری از شنبلیلیه ماسک تهیه می کردند هم چنین بر اساس نوشته های باقی مانده از زنان قدیمی مصر نوشیدن چای شنبلیله سایز سینه ها را بزرگتر می کند ، همچنین در میان نسخه های قدیمی استفاده از شنبلیله به این روش توصیه شده است :
یک چهارم فنجان پودر شنبلیله را با کمی آب مخلوط کنید تا حالت خمیری به خود بگیرد
این خمیر را روی سینه قرار دهید و به آرامی ماساژ دهید
آن را روی سینه گذاشته و ده دقیقه بنشینید و بعد با آب بشویید
این درمان را دوبار در روز تکرار کنید تا بهترین نتیجه ممکن را بگیرید. 
روش دیگر ماساژ روزمره ی سینه ها با روغن شنبلیله یا مخلوط یک بخش عصاره شنبلیله و دو بخش لوسیون بدن است.

راز زیبایی زنان مصر و روغن محرک رشد مو

روغن های گیاهی درمصرباستان از اهمیت خاصی برخوردار بودند روغن هایی که مو را نرم می کنند، رشد ، بهداشت آن را هم تامین می کنند . روغن کندر، مرمکی از مشهورترین آنهاست .
حمام شیر و عسل مهم ترین راز زیبایی زنان مصر
شیر و عسل هردو پوست را تغذیه و پوسته پوسته می کنند، عسل خاصیت آنتی باکتریایی و ضدعفونی کنندگی دارد درحالی که لاکتیک اسید موجود درشیر سلول های مرده را ازبین می برد.

راز زیبایی زنان مصر با لوازم آرایش های طبیعی

درمصرباستان خانم ها از زعفران به عنوان سایه ،حنابرای رنگ کردن مو و ناخن ،بادام سوخته رنگ کردن ابرو ، خاک سرخ رژلب استفاده می کردند.
 

راز زیبایی زنان مصر و جوانی پوست آنها با لایه بردار قهوه

یکی دیگر ازحیله های ملکه زیبای مصری ها برای زیباترشدن قهوه است .3 ق قهوه ، 1ق روغن نارگیل ، 1ق عسل را ترکیب و به عنوان لایه بردار روی صورت بمالید.