خدمات زیبایی پوست و فواید شگفت انگیز آن

 به گزارش بهداشت نیوز، اگر از آن دسته افرادی هستید که فقط در منزل کار مراقبت از پوست خود را انجام میدهید لازم است بدانید که انجام یک فیشیال حرفه ای در منزل امکان پذیر نیست بلکه باید در کلینیک و پس از انجام مشاوره توسط کارشناسان حرفه ای بر اساس سن ، جنس و نیاز سنجی پوست انجام شود.

 
برای حفظ سلامت و زیبایی پوست دو راه کلی وجود دارد :
 
استفاده روزانه از محصولات مناسب بر اساس جنس پوست
انجام خدمات فیشیال حرفه ای بصورت منظم و یا دوره ای که بر اساس نیاز سنجی و شرایط پوست تغییر میکند
البته بسیار مهم است که بدانید از چه نوع محصولات و روش های درمانی استفاده میکنید زیرا انجام روشهای تهاجمی و استفاده از محصولات شیمیایی و بی کیفیت نه تنها عوارض جانبی زیادی به همراه دارد بلکه در بیشتر موارد هم با نتایج خوبی همراه نیست.
 
 
کلینیک پوست تالگو نور در زمینه خدمات مراقبت زیبایی پوست صورت ، درمان های جامع و کاملی را در حوزه‌های مختلف درمانی و زیبایی پوست انجام می دهد که به معرفی انواعی از خدمات آن می پردازیم :
 
خدمات پاکسازی پوست با جلبک دریایی : این روش پاکسازی با محصولات تالگو انجام میشود که از انواع متنوع جلبکها ، مواد معدنی دریایی و عصاره گیاهان و میوه های طبیعی تولید شده ، بیشتر جنبه درمانی دارد و با نتایج بسیار خوبی همراه است ، پوست صورت را روشن ، صاف ، شاداب و باطراوت میکند و بدلیل افزایش خونرسانی و تحریک کلاژن سازی در لایه های درم باعث جوانسازی پوست میشود همچنین بدلیل برداشتن سلولهای مرده از سطح خارجی اپیدرم جذب محصولات بهداشتی - درمانی در پوست را افزایش داده و مواد آرایشی بهتر روی پوست می خوابد.
 
 
میکرودرم ابریژن : روشی مکانیکال برای پاکسازی پوست ، جوانسازی صورت ، رفع لک ، کک و مک ، برطرف کردن جای جوش و منافذ باز پوست که بر اساس پروتکل های درمانی کلینیک و با ماسک های تخصصی انجام میشود.
 
جوانسازی و رفع تیرگی دور چشم : درمانی تخصصی و بسیار موثر در رفع چین و چروک ، تیرگی و پف زیر چشم است که باعث جوانسازی و لیفتینگ دور چشم میشود این درمان با ماساژهای ضد چروک و عینک ویژه ماساژ ، کلاژن و ماسک هیالورونیک دریایی انجام میشود.
 
لیفتینگ و فرم دهی صورت : روشی غیر تهاجمی است که با مواد سیلیسیوم دریایی و ماساژهای ویژه ضدافتادگی تالگو بر روی عضلات صورت و گردن انجام میشود که بسیار موثر در سفت شدن عضلات صورت ، گردن و رفع شلی پوست است.
 
درمانهای نهایی ضد پیری و جوانسازی صورت : این روش درمانی با هورمون های طبیعی استخراج شده از جلبکهای دریایی و با تکنیک تخصصی ماساژهای ضد پیری تالگو بر روی عضلات صورت و گردن انجام میشود که علاوه بر رفع لک های ناشی از افزایش سن و روشن شدن پوست باعث جوانی ، شادابی و درخشش دوباره پوست صورت در افراد بالای 50 سال میشود.
 
رفع خطوط و چین و چروک های صورت : این روش درمانی غیر تهاجمی و بدون تزریق است که برای رفع خطوط خنده ، پیشانی ، گردن ، پنجه کلاغی چشمها و پر شدن صورتهای لاغر و تکیده با استفاده از محصولات هیالورونیک و کلاژن دریایی و ماساژهای ویژه ضدچروک تالگو انجام میشود.
 
تغذیه پوست های خشک و حساس : این درمان کمبود آب و چربی پوست های خشک و تشنه را برطرف کرده پوست را تغذیه و بازسازی میکند و باعث طراوت ، نرمی و لطافت دوباره پوست میشود.
 
آبرسانی و اکسیژن رسانی پوست : این روش درمانی با افزایش جذب آب سلولی در لایه های عمقی درم ، پوست را هیدراته کرده و با افزایش فرایند سم زدایی ، خستگی ، تیرگی و کدری پوست را برطرف کرده و باعث شفافیت ، شادابی و درخشش دوباره پوست میشود.
 
درمان لایت تراپی با نور ( LED ) : درمانی موثر در روشن شدن پوست ، رفع جوش ، لک ، کک ومک ، کلاژن سازی ، جوانسازی و رفع همه مشکلات پوستی است که با تکنیک توام نور درمانی و مواد تالگو انجام میشود.
 
 
 
کلینیک پوست تالگو نور ، به دو اصل اخلاق حرفه ای بسیار متعهد است :
 
کیفیت محصولات و خدمات زیبایی انجام شده بر روی پوست
انجام تکنیکهای صحیح ماساژ بر روی عضلات صورت و گردن
زیرا اگر ماساژ صورت توسط تراپیست حرفه ای و با تکنیک صحیح انجام نشود میتواند نتایج معکوسی به همراه داشته باشد و به پیری زودرس پوست منجر شود مشاوران کلینک تالگو نور ، شما را به دنیای دریایی تالگو دعوت میکنند تا بدون استفاده از روش های تهاجمی و مواد شیمیایی مضر علاوه بر حفظ سلامت و جوانی پوست تان در مقایسه با همسالان خود جوان تر و متفاوت تر دیده شوید.