بهترین روشهای جوانسازی صورت از کلاژن‌سازی تا درمانهای ضد پیری

 از نظر اجتماعی و ذهنی ، زیبایی پوست اهمیت زیادی دارد ، یک ظاهر خوب و زیبا ، نقش بسیار مهم و تاثیر گذاری بر دیگران دارد و از طرفی باعث میشود تا انسان نسبت به خودش هم احساس بهتری داشته باشد و در جامعه با اعتماد به نفس بیشتری ظاهر شود.

 
اولین نشانه های بالا رفتن سن با چین و چروک همراه است که در سنین زیر 25 سالگی به شکل خطوط است و فقط در هنگام خندین ، اخم کردن و صحبت کردن ظاهر میشود اما از 25 سالگی به بعد این خطوط بتدریج عمیق شده و تبدیل به چین و چروک میشوند، شایع‌ترین نواحی ایجاد چین و چروک بر روی خطوط افقی پیشانی ، خنده ، اخم ، شعاعی دور لب و خطوط پنجه کلاغی چشمها است.
 
بهترین روشهای جوانسازی صورت از کلاژن‌سازی تا درمانهای ضد پیری
 
پیر پوستی نیز با افزایش سن ، بصورت تدریجی ایجاد میشود و بر روی تمام لایه‌ها و بافت‌های مجاور پوست تاثیر میگذارد این فرآیند در طی چند رویداد مهم و در لایه‌های زیرین پوست اتفاق می افتد که بشرح ذیل است :
 
کلاژن و الاستین که نقش بسزایی در جوانی و زیبایی پوست دارد کاهش یافته و خاصیت استحکام و الاسیسیته پوست از بین میرود و باعث ایجاد تغییراتی مانند خشکی ، شکنندگی و شل شدن پوست میشود.
کاهش تدریجی حجم و تحلیل رفتن چربی زیر پوست به چهره یک ظاهر اسکلتی میدهد که بیشتر در نواحی زیر چشم ، گونه ها‌ ، زوایای فک ، چانه ، اطراف لب و بینی ایجاد میشود و باعث افتادگی و چین و چروک در پوست شده و شادابی و زیبایی چهره را به صورت قابل توجهی کاهش میدهد.
تحلیل رفتن استخوان‌های صورت ، بویژه استخوانهای اطراف دهان و چانه که بیشتر در سنین بالای 50-60 سالگی ایجاد میشود و منجر به آتروفی شدن فک بالا و پایین میشود
امروزه رایج ترین روشهای جوانسازی استفاده از کرمهای جوانسازی پوست، تزریق ژل ، چربی ، بوتاکس، نیدلینگ ، لیزر کشیدن پوست و …. است.
 
ولی بهترین تکنیک در جوانسازی پوست استفاده از روش‌های غیر تهاجمی یا کم ‌تهاجمی است ، هیچگاه بدنبال جراحی یا لیفت صورت خود نباشید زیرا علاوه بر هزینه های بالا با عوارض جانبی بسیار زیادی همراه است ، بهتر است قبل از اقدام به هر گونه عمل زیبایی ، ابتدا روش‌های غیر تهاجمی جوانسازی را امتحان کنید زیرا امروزه بیشترین توجه علم پزشکی به سمت روش‌های غیرتهاجمی و کم‌تهاجمی جوانسازی است .
 
ولی نکته کلیدی در جوانسازی پوست ، انجام خدمات فیشیال و مراقبت از آن در سنین پایین است زیرا علاوه بر کاهش روند پیری پوست، پاسخ به درمانهای جوانسازی را در سنین بالا با نتایج بهتری همراه می کند.
 
 
در کلینیک زیبایی تالگو نور ، بهترین و متنوع ترین تکنیک های جوانسازی و فیشیالهای حرفه ای غیر تهاجمی با انواع ماساژهای تخصصی ضد افتادگی و ضد چروک ، لایه های مختلف پوست هدف قرار گرفته می شود که عبارتند از :
 
پاکسازی عمقی پوست با روش جلبک درمانی : این روش علاوه بر نتایج درمانی بسیار عالی ، پوست صورت را روشن می کند و بدلیل افزایش خونرسانی و تحریک کلاژن سازی در لایه های درم باعث جوانسازی و شاداب شدن پوست می شود.
میکرودرم ابریژن : یک نوع پاکسازی و فیشیال حرفه ای و بسیار پرطرفدار برای رفع چین و چروک و جوانسازی پوست است که با سرعت بالا و بصورت سرپایی انجام می شود.
خدمات ضد چروک وکلاژن درمانی : این روش درمانی با محصولات کلاژن دریایی انجام میشود که از آب خالص غنی شده با مواد معدنی دریایی ، ویتامین c و عصاره آلوورا تهیه شده ، بسیار موثر برای مقابله با اولین علائم پیری و رفع خطوط و چین و چروک های سطحی تا متوسط پوست است.
خدمات جوانسازی و رفع چروکهای عمیق پوست با هیالورونیک دریایی : این روش درمانی با تکنیکهای ملایم ماساژ همراه است و باعث تقویت فیبرهای پشتیبانی پوست و احیای عمیق کلاژن ، الاستین و اسید هیالورونیک در پوست میشود و چروکها و خطوط عمیق ، خنده ، اخم ، پیشانی ، خطوط گردن و پنجه کلاغی چشمها را برطرف می کند.
خدمات لیفتینگ و سفت کننده صورت با سیلیسیوم دریایی : این درمان با تکینیک های تخصصی ماساژ های ضد افتادگی عضلات صورت و گردن برای لیفتینگ کلی صورت انجام می شود و باعث فرم دهی صورت ، رفع غبغب و افتادگی صورت و سفت شدن عضلات صورت و گردن می شود.
خدمات جوانسازی و ضد چروک دور چشم ، روشی غیر تهاجمی و موثر در رفع تیرگی ، پف و چین و چروک دور چشم که با کلاژن و هیالورونیک دریایی انجام می شود.
درمان نهایی ضد پیری و جوانسازی پوست با روش هورمون تراپی : یک روش علمی جدید و بسیار موثر در افراد بالای 50 سال است که داخلی ترین لایه های پوست را بصورت عمقی تحریک و باز سازی می کند و علاوه بر جوانسازی کلی پوست باعث روشن شدن و رفع لک های ناشی از افزایش سن میشود و پوست را صاف و انعطاف پذیر می کند.
کلینیک پوست تالگو نور
 
کلینیک پوست تالگو نور ، به دو اصل اخلاق حرفه ای بسیار متعهد است :
 
کیفیت محصولات و خدمات زیبایی انجام شده بر روی پوست
انجام تکنیکهای صحیح ماساژ بر روی عضلات صورت و گردن
زیرا اگر ماساژ صورت توسط تراپیست حرفه ای و با تکنیک صحیح انجام نشود میتواند نتایج معکوسی به همراه داشته باشد و به پیری زودرس پوست منجر شود مشاوران کلینک تالگو نور ، شما را به دنیای دریایی تالگو دعوت میکنند تا بدون استفاده از روش های تهاجمی و مواد شیمیایی مضر علاوه بر حفظ سلامت و جوانی پوست تان در مقایسه با همسالان خود جوان تر و متفاوت تر دیده شوید.