خرید ماسک مو شون

انواع ماسک مو شون

شون دارای سه ماسک میوه ‌ای شون ، ماسک مو شون آووکادو و ماسک مو شون جینسینگ و کراتین است.
 
ماسک مو میوه ای شون مناسب موهای خشک، رنگ شده و آسیب دیده است. این ماسک با استفاده از عصاره میوه‌های قرمز نظیر توت فرنگی، موی شما را تغذیه و سلامتی را به آن باز می‌گرداند. میزان ترمیم کنندگی ماسک میوه‌ای شون مدیوم بوده و ویژه موهای کمتر آسیب دیده طراحی شده است.
 
ماسک مو شون آووکادو با فرمولاسیون قوی خود ساقه و ریشه مو را تغذیه کرده و آبرسانی لازم به آن را انجام می‌دهد. آووکادو با داشتن ویتامین‌های گروه B و E سلامت را به موی شما بازگردانده و آن را درخشان می‌کند.
 
ماسک مو جینسینگ و کراتین قوی‌ترین ماسک موی شون است. این ماسک با استفاده از ویژگی‌های گیاه جینسینگ و پروتئین کراتین، موهای بسیار آسیب دیده و رنگ شده را تغذیه و ترمیم می‌کند و سلامتی و درخشش را به آن باز می‌گرداند.

قیمت ماسک مو شون

برای اطلاع از قیمت ماسک مو کاسه ای شون می‌توانید به سایت‌های دارای نماد اعتماد الکترونیکی مراجعه کنید. قیمت ماسک مو شون علی رغم کیفیت بالا به جهت بهره بردن از فرمولاسیون گیاهی روز دنیا و بهترین مواد اولیه وارداتی، نسبت به محصولات مشابه بسیار مناسب‌تر است.

نحوه سفارش و خرید ماسک مو شون

برای سفارش و خرید ماسک مو شون ابتدا به بخش خرید سایت رفته و پایگاه‌های فروش نزدیک خودتان را در لیست اعلام شده پیدا کنید. سپس با مراجعه به مرکز دلخواه با خیال راحت از اصالت کالا و قیمت آن، محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.
 
همچنین در صورت تمایل می‌توانید خرید ماسک مو شون را از سایت‌های معتبر دارای نماد اعتماد الکترونیکی انجام دهید. برای سفارش عمده محصولات شون، با واحد فروش در ارتباط باشید. شماره تلفن این واحد در صفحه تماس با شون درج شده است.
 
محصولات گیاهی شون: